Minecraft Pocket Edition Full Apk Indir v1.18.12.01

4.0/5 Votes: 5

Report this app

Description

Minecraft Pocket Edition Tam Uygulama İndir. Android telefon için Minecraft apk. Android Mobile için son Minecraft APK kullanılabilir. Minecraft APK Android cep telefonunuz için uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

İnternette ücretsiz olarak birçok oyun var, ancak herkes daha fazla eğlence elde etmek için en iyi oyunu oynamak istiyor. Deneyimlerime göre vakit geçirmek için en iyi oyun Minecraft APK. Sen Minecraft apk sonrası indirebilirsiniz. Minecraft apk kolayca kurulabilir.

Minecraft Pocket Edition Full Apk Indir ücretsiz 

Minecraft apk

File Name: Minecraft Indir Apk (MCPE 1.18.12.01 / BETA)
In English || Operating System: Android
By – Google Commerce Ltd – Website

 

Minecraft APK Indir

Please keep in mind
All applications on this site are downloaded directly from the Official Site and for home or personal use only. “Minecraft ” APK infringes your copyright, please contact us.

The Description of Minecraft Apk

Minecraft cüzdanı, herkesin piksel grafikli favori sanal alanının Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’de görünmesi ve sporun masaüstü sürümünden daha düşük olmaması için gereken her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar çeşitli oyun modları burada hala mevcuttur. sürekli hayatta kalmak için mücadele ederken ya da kendi eşsiz dünyanızı inşa ederek yaratıcı nitelikler sergileyeceksiniz.

Oyunda ne denenmeli – herkes kendisi için karar verir, çünkü Minecraft APK bir hayat simülatörü olabilir. Burada savaşan tarafı alıp “dağın kralı” olacaksınız ya da çok fazla şiddet olmadan gelişeceksiniz. Wi-Fi ile tek oyuncu modu ve çok oyunculu arasında bir seçim var.Kullanıcı arayüzü, grafik ve blok ayarlarıyla ilgili bazı ekstra özellikler vardır. Yani, daha doğru bir şekilde keşfetmek için bu özelliğin tadını çıkarmanız yeterlidir. Özelliklerin tadını çıkarmak için, maliyet Minecraft Pocket Edition Ücretsiz apk indirebilirsiniz.

Minecraft nasıl kurulur

Minecraft APK’sını neredeyse tüm Android cihazlara yükleyebiliriz. En son sürüm Android Nougat ve Oreo sürümlerinde de çalışır. Android telefonunuza veya tabletinize APK formatında dosya yüklemeniz için size rehberlik etmeye çalışacağız. APK, Android Paket Kiti anlamına gelir ve Android için uygulamaları dağıtmak için kullanılan biçimdir.

Screenshot of Minecraft APK

 

Minecraft apk
Minecraft apk
Minecraft apk
Minecraft apk

Ana Özellikler

Bu oyun size ikincisinin sonucunu değiştireceğiniz bir dizi özellik sunuyor:

Yapı taşlarını kullanarak kendi sanal dünyanızı geliştirin ve sadece fizik yasalarıyla sınırlandırın.
Gece yaratıklarını kendi zırhın ve kılıcınla birlikte yaşa.
Farklı türleri karıştıran bağımsız oyun: aksiyon, macera, platform ve bina.
‘Sandbox’ editörünü tamamlayın: neredeyse LEGO blokları gibi küplerle kendi senaryolarınızı oluşturun.
Binalar, dağlar, ormanlar vb. Oluşturun.
Çok oyunculu bir mod içerir.
Farklı zorluklarla beş oyun modu: Yaratıcı, Hayatta Kalma, Macera, Seyirci ve Hardcore

Nasıl oynamak istediğinizi seçin

Belirli eylemleri veya diğerlerini öne çıkarmamızı gerektiren sporun her durumda farklı şekilde gelişmesini sağlayan farklı zorluk seviyelerinden seçim yapmaya hazır olacaksınız. Başka bir deyişle, eylemle dolu bir ortamda veya tek görevinizin keşfetmek ve inşa etmek için daha huzurlu bir ortamda oynayacaksınız.

More about:-

Any type of app on our site is officially free. Minecraft APK We have taken this app from its official site. We have not tampered with this app. You will get all the free apps of Android on Appszx. And you can download all the apps here very easily. We keep updating you every time.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You cannot copy content of this page